Bahçe Mobilyası...

Sektör : Eğlence Tarih : 3 yıl önce
Telefon : 02125464657 Faks :
Web Sitesi : https://www.akbrella.com.tr
Adres: Atatürk Cad No: 44 Küçükçekmece Küçükçekmece / İstanbul

Akbrella A.Ş ''Online satış platformu''■ Online satış sitemiz 2010’de Akbrella A.Ş çatısı altında kuruldu..
■ Uzun ömürlü yüksek kalitede ; Cafe tipi teleskopik sistemli şemsiyeler, Havuz, Bahçe, Teras şemsiyeleri ve Plaj, Cafe, Havuzlarda otomatik güneşten korunma sistemleri tasarlayıp üretmektedir.
■ Akbrella Avrupa ülkelerinde ürettirdiği, fırınlanmış kayın ağacından mamul masa, sandalye, tabure, şezlong, sehpa, salıncak ve benzeri ahşap bahçe mobilyaları ithal edip pazarlamaktadır.
■ Akbrella Şemsiye yüksek miktardaki stoklu Plastik masa, Plastik sandalye, Plastik şezlong, Plastik tabure, Plastik sehpa ve benzeri ürünlerin toptan ve perakende satışını yapar.
■ Akbrella kendi markasına ait ürünlerin bakım ve tamiri için saha elemanlarıyla müşterisinin kendi yerlerinde saha hizmet verir.
■ Online satış sitemizde 3.000 modeli aşkın ürün satışların da peşin fiyatına 4 ay vade farksız vadeli satış politikamız tüm ürünlerde standart uygulamadır.
■ Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.Akbrella Şemsiye San ve Tic A.Ş
Adres: Yarımburgaz Mah. 3. Atatürk Cad. No:44 Küçükçekmece / İSTANBUL
Halkalı Vd.: 016 050 4128


Telefon: 0212 5464658

Faks: 0212 6303519